Hertz Polska

Hertz Polska – produkcja i dystrybucja innowacyjnych maszyn do produkcji chleba

 

Głównym elementem funkcjonowania spółki Hertz Polska Sp. z o.o. jest produkcja, dystrybucja i sprzedaż własnych maszyn do produkcji mechanicznej chleba – marki Hermann. Maszyny Hermann są nie tylko innowacyjne w zakresie technologicznym i technicznym, ale dodatkowo wykorzystane są w nich rozwiązania z zakresu IT.

Celem podrzędnym Spółki jest tworzenie ogólnopolskiej sieci franczyzy z marką tradycyjnego polskiego chleba „Chleb z sercem”. W sieci franczyzy biorą  udział  polskie piekarnie, które wykupią na wyłączność terytorialną, prawa do produkcji chleba marki „Chleb z sercem”.

Spółka wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji w branży piekarniczej przeprowadza prace reorganizacyjne  w polskich piekarniach w zakresie sprzedażowym, marketingowym, prawnym, technologicznym i technicznym. Proces reorganizacji obejmuje również pełną informatyzację przedsiębiorstw piekarniczych. Spółka w odróżnieniu od innych firm reorganizujących przedsiębiorstwa, przeprowadza wyżej wymienione prace tylko w branży piekarniczej.

Kwota inwestycji wyniosła 600.000,00 zł. Inkubator Naukowo-Technologiczny sp. z o.o. posiada 40,00% w kapitale zakładowym spółki.

www.hertz-polska.com