Revolution Media S.A.

Revolution Media – nowa spółka na muzycznej mapie Polski.

Dzięki współpracy z największym portalem dla muzyków – FabrykaZespolow.pl – spółka zamierza w III kwartale 2012 roku, stworzyć Internetową platformę wymiany informacji dla  europejskiej branży muzycznej oraz muzyków z krajów Unii Europejskiej.

Europejskie oferty studiów nagraniowych, filmowych, producentów sprzętu muzycznego oraz akcesoriów, a z drugiej strony informacje o młodych formacjach muzycznych ich działalności oraz koncertach.

Revolution Media to także spółka która planuje stworzenie wytwórni muzycznej zajmującej się wydawaniem muzyki w wersjach CD – jako materiały kolekcjonerskie ale również w formatach elektronicznych.

Uzupełnieniem oferty spółki będzie nowatorska agencja Public relations, skierowana w swoich działaniach zarówno do firm, które chcą zaistnieć na rynku Polskim, ale także jako pierwsza w Polsce, w sposób profesjonalny i innowacyjny zajmować się będzie wizerunkiem polskich młodych zespołów.

Planowany czas rozpoczęcia działalności to IX 2012 roku.

Kwota inwestycji wyniosła 300.000,00 zł. Inkubator Naukowo – Technologiczny posiada 48,98% w kapitale zakładowym spółki.