Zespół

Zarząd

Anna Sitarz – Prezes Zarządu

a.sitarz@int.org.pl

Krzysztof Grybionko – Wiceprezes Zarządu

k.grybionko@int.org.pl

 

Zespół projektowy

Michał Uherek – Kierownik Projektu

m.uherek@int.org.pl

Maciej Jarzębowski – Zastępca Kierownika Projektu
m.jarzebowski@int.org.pl

Konrad Błażejewski – Asystent Kierownika Projektu
k.blazejewski@int.org.pl

Jacek Skrzypczak – Specjalista ds. Kontrolingu
j.skrzypczak@int.org.pl

Justyna Rylska – Analityk Inwestycyjny
j.rylska@int.org.pl

Piotr Białowąs – Business Development Manager
p.bialowas@int.org.pl

Sebastian Huczek – Starszy Analityk Inwestycyjny
s.huczek@int.org.pl

Roman Błaszkiewicz – Specjalista ds. wyceny WNiP
r.blaszkiewicz@int.org.pl

Bartosz Witkowski – Specjalista ds. IT
b.witkowski@int.org.pl